X

Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki Internet Explorer. Aby poprawnie wyświetlić serwis zalecamy pobranie jej aktualizacji lub jednej z alternatyw:

ie

Internet Explorer

opera

Opera

chome

Google Chrome

fire fox

Mozilla Firefox

Trasa koncertowa z utworami Anny German

Data publikacji: 24.06.2013

Koncertów z piosenkami Anny German będzie można posłuchać w lipcu w Świnoujściu, Czaplinku, Szczecinie, Kołobrzegu i Koszalinie.

Premierą w Filharmonii Narodowej w Warszawie Królewska Orkiestra Symfoniczna rozpoczęła trasę koncertową “Być może gdzie indziej…” Anna German Wspomnienie. Już niebawem w całej Polsce zabrzmią grane po raz pierwszy od 30 lat dźwięki najpiękniejszych utworów artystki zwanej “Białym Aniołem” z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej. 7 lipca Królewska Orkiestra Symfoniczna wystąpi w amfiteatrze w Świnoujściu, później w Czaplinku, Szczecinie, Kołobrzegu i Koszalinie.

Podczas koncertu widzowie spodziewać się mogą wielu wzruszeń i emocji. Piosenki Anny German są – jak to określiła Julita Mirosławska, solistka Warszawskiej Opery Kameralnej, która także występuje w tym koncercie – dużym wyzwaniem i wymagają wyjątkowych umiejętności. Warto zobaczyć jak zmierzy się z tytułowym „Być może” czy „Melodią dla Synka”. W tym koncercie czeka na widzów i słuchaczy wiele niespodzianek, zaskakujących duetów i ciekawych interpretacji. Nie zabraknie największych przebojów takich jak: „Tańczące Eurydyki” czy neapolitańskiego „Funiculi, Funicula”. Będzie „Tango d’amore” i przejmujące „Sumierki”. Będzie także trochę teatru i humoru. W koncercie udział wezmą, wspomniana wcześniej Julita Mirosławska, Justyna Reczeniedi, Krystian Krzeszowiak, Piotr Rafałko, Jacek Silski oraz zespół wokalny Soul City. Niespodzianką wieczoru jest Vladyslava Vdovychenko, która użyczała swojego głosu Joannie Moro w serialu emitowanym ostatnio w TVP.

Takie widowisko trzeba zobaczyć, usłyszeć i doświadczyć go własnymi zmysłami. Choćby po to, by dostrzec ponadczasowość twórczości Anny German i niezwykłą magię orkiestry symfonicznej. 50 znakomitych muzyków Królewskiej Orkiestry Symfonicznej pod dyrekcją Jacka Pawełczaka po raz kolejny potwierdziło swój wysoki poziom.

W dniu premiery Filharmonia Narodowa była wypełniona po brzegi. Niebywałe emocje, łzy wzruszenia i owacje na stojąco potwierdziły niezwykłą moc utworów Anny German oraz klasę wykonujących je artystów.

Publiczność domagała się bisów i nawet po trzecim niechętnie puściła wykonawców ze sceny.

“Ten koncert to wielki sukces. Ponad półtora roku przygotowań dało efekt, który przeszedł moje najśmielsze oczekiwania” - powiedział na zakończenie dyrektor Królewskiej Orkiestry Symfonicznej, Andrzej Rosa dziękując muzykom, solistom i przede wszystkim publiczności za tak gorące przyjęcie.  

Najbliższe koncerty „Być może gdzie indziej…” Anna German - Wspomnienie w następujących terminach i miejscach:

07.07 Świnoujście, Amfiteatr

12.07 Czaplinek, Amfiteatr

13.07 Szczecin, Teatr Letni

14.07 Kołobrzeg, Amfiteatr

20.07 Koszalin, Amfiteatr

Aktualności i szczegóły koncertów znajdą Pańśtwo na www.trasagerman.pl

Źródło: Organizator


 

 

idn2426

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆBilety na wydarzenia

SZCZECIN I POMORZE ZACHODNIE

zobacz więcej na bilety.infoludek.pl
logo

Serwis Informacyjny

tel. +48 91 88 69 601

Serwis Ogłoszenia


tel. +48 91 88 69 602

Serwis Katalog (firmy i opinie)


tel. +48 91 88 69 603