X

Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki Internet Explorer. Aby poprawnie wyświetlić serwis zalecamy pobranie jej aktualizacji lub jednej z alternatyw:

ie

Internet Explorer

opera

Opera

chome

Google Chrome

fire fox

Mozilla Firefox

Anita Lipnicka

Data publikacji: 18.10.2017

18.01.2018, czwartek, godz. 20:00
Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza, Szczecin, 65-75zł Kup bilet Koncerty i imprezy

Anita Lipnicka

Anita po zakończeniu współpracy z Johnem Porterem powróciła do występów solowych.

W 2012 roku wokalistka wzięła udział w projekcie 'Morowe panny' realizowanym przez Muzeum Powstania Warszawskiego[14]. Lipnicka, wspólnie z Johnem Porterem, napisała piosenkę 'Jeśli nie wrócę', która znalazła się na płycie pod tym samym tytułem[14]. Tego samego roku, nagrała partie wokalne dla tytułowej bohaterki animowanego filmu Walta Disneya, pt. Merida waleczna.

2 października 2013 ukazała się polskojęzyczna płyta artystki Vena Amoris. Pierwszym singlem promującym album była piosenka 'Hen, hen'. Drugi singlem został utwór tytułowy 'Vena amoris'. Po premierze płyty Lipnicka wyruszyła w trasę koncertową z udziałem brytyjskich muzyków, którzy brali udział w nagraniach płyty. Z Lipnicką występowali: Charles Casey (gitary), Ali Friend (kontrabas, gitara basowa), Melvin Duffy (instrumenty strunowe), Peter Josef (klawisze, gitara, trąbka, wokal), Greg Freeman (perkusja). W styczniu 2014 odbyła się premiera trzeciego singla, na który wybrano piosenkę 'Trzecia zima'.

W 2016 roku odbyła się premiera nowego singla zatytułowanego 'Ptasiek'. Piosenka jest hołdem złożonym brytyjskiemu artyście Nickowi Talbotowi, który jest kompozytorem piosenki. 'Ptasiek' zapowiadał trasę koncertową 'Na osi czasu', która odbyła się jesienią. Podczas koncertów Lipnicka przypomniała swoje największe przeboje zarówno z repertuaru Varius Manx, jak i solowego. W 2017 roku ukazała się płyta będąca zapisem koncertu w Łodzi. W lipcu 2017 zaprezentowano nowy singiel 'Z miasta' zapowiadający nową solową płytę pod szyldem Anita Lipnicka & The Hats.

Koncert w Szczecinie będzie promował nowe wydawnictwo.

ide57176

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆBilety na wydarzenia

SZCZECIN I POMORZE ZACHODNIE

zobacz więcej na bilety.infoludek.pl
logo

Serwis Informacyjny

tel. +48 91 88 69 601

Serwis Ogłoszenia


tel. +48 91 88 69 602

Serwis Katalog (firmy i opinie)


tel. +48 91 88 69 603