X

Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki Internet Explorer. Aby poprawnie wyświetlić serwis zalecamy pobranie jej aktualizacji lub jednej z alternatyw:

ie

Internet Explorer

opera

Opera

chome

Google Chrome

fire fox

Mozilla Firefox

Kolędy Świata: TGD + Kasia Cerekwicka, Piotr Cugowski

Data publikacji: 05.01.2018

15.01.2018, poniedziałek, godz. 19:00
Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza, Szczecin, 79-129zł Kup bilet Koncerty i imprezy

Kolędy Świata: TGD + Kasia Cerekwicka, Piotr Cugowski

Good Taste Production zaprasza na koncerty z cyklu „Kolędy Świata: TGD + Goście'. Już w styczniu ten niezwykły projekt zespołu TGD oraz wybitnych polskich wokalistów: Katarzyny Cerekwickiej i Piotra Cugowskiego odwiedzi największe miasta w Polsce
w zupełnie nowym repertuarze - prezentując kolędy z ich najnowszego wydawnictwa „Kolędy Świata 2'!

Nowa płyta TGD „Kolędy Świata 2' to ciąg dalszy podróży, w którą wyruszyliśmy z zespołem w poszukiwaniu bożonarodzeniowych tradycji. Tym razem artyści zabiorą nas do Stanów Zjednoczonych, Hiszpanii czy Anglii. Nie zabraknie też polskich kolęd, takich jak „Bóg się rodzi' czy „Bracia patrzcie jeno'. Oprócz tego podczas koncertów, będzie można usłyszeć pieśni hebrajskie, francuskie oraz łacińskie.

Obok tych starszych melodii będzie można usłyszeć również współczesne piosenki. Całość repertuaru mieni się kolorami i pulsuje za sprawą znakomitych wokalistów
i instrumentalistów.

Wspólne obchodzenie Bożego Narodzenia to czas pełen rodzinnego spokoju i wzruszeń. Świąteczna atmosfera pozwoli na wspólne delektowanie się muzyczną ucztą w wykonaniu niezwykłych artystów. Kolędowanie w wyjątkowym gronie stworzy jedyne w swoim rodzaju widowisko, wypełnione poczuciem ciepła i wspólnoty.

ide57662

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆBilety na wydarzenia

SZCZECIN I POMORZE ZACHODNIE

zobacz więcej na bilety.infoludek.pl
logo

Serwis Informacyjny

tel. +48 91 88 69 601

Serwis Ogłoszenia


tel. +48 91 88 69 602

Serwis Katalog (firmy i opinie)


tel. +48 91 88 69 603